Podsumowanie miesiąca

podsumowanie miesiąca
by

Krótko o tym, czego możecie się spodziewać po każdym podsumowaniu miesiąca :).

Początkowo myślałam o podsumowaniach tygodniowych, ale szybko doszłam do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie dzielenie się „lifestylem” co miesiąc :). Nie ma co pędzić, będę spokojnie zbierała dla Was wszystkie ciekawostki z całego miesiąca.

Co tu będzie oprócz typowej prywaty? Zapewne trafi się parę słów przemyśleń na tematy, które poruszą mnie danego miesiąca. Oprócz tego pojawią się interesujące linki oraz dam znać w skrócie co zawładnęło moim sercem w danym miesiącu – książki, filmy, muzyka, miejsca, potrawy, kosmetyki, aktywności i… co tylko się pojawi ;).

Oczywiście pewnie nie zawsze będzie mega ciekawie, z góry uprzedzam ;p. A co ciekawsze kąski może zachowam dla subskrybentów newslettera… ;)

Zapewne do tego będzie skrót co się działo w minionym miesiącu na blogu. A dodatkowo spróbuję też publikować plany na następny miesiąc, jeśli będę jakieś robiła. W ten sposób w kolejnym podsumowaniu będę mogła przed Wami zweryfikować jak poszło wypełnianie tych planów :).

Ale przecież, jak to ze mną, gwarancji nie ma ŻADNEJ :D. Jak będzie naprawdę i jak bardzo będą poszczególne podsumowania się różniły od siebie to się dopiero okaże. Podejrzewam, że tak jak wszystko, tak i podsumowania miesiąca będą ewoluowały ^^.

wpisy blogowe

Na blogu

Chciałam stworzyć bloga na tyle, aby było co na nim czytać po oficjalnym otwarciu ;) Dlatego oto o czym możecie przeczytać już teraz :).

Szczęście:

Czas wolny:

Lifestyle:

Uroda i styl:

Drinki:

To ja życzę miłego czytania i… do zobaczenia w kolejnych wpisach, a potem w najbliższym podsumowaniu miesiąca ;).

Zapisz

Share

Trochę awanturna, trochę zbyt szczera i bardzo szczęśliwa :) Z uporem maniaka przekonuje innych, że optymistyczne podejście do życia jest fajne i że czekolada jest ustawową łapówką na świecie.