Podsumowanie i ciekawe linki: październik 2016

podsumowanie październik 2016
by

Szaro-bury październik za nami, tak jak i pierwszy miesiąc nowego roku akademickiego, który skutecznie wypełniał mi czas…

Lekkie załamanie

W tym miesiącu przechodziłam lekkie załamanie, spowodowane uczelnią. Ogrom pracy po długich wakacjach mnie trochę przytłoczył. I choć tak naprawdę tej pracy i zajęć nie ma aż tak znowu dużo, to miałam problem, żeby to sobie uświadomić. Na szczęście w końcu sobie rozpisałam co i jak i na kiedy. Spojrzałam na kartkę, wzięłam się za robotę i po chwili większość miałam odhaczone. Czyli znowu dopadło mnie po prostu „tyle tego, nie chce mi się zacząć”. Niestety nie wszystko wiem co i jak zrobić, bo wykładowcy tacy cudowni nie chcą tłumaczyć o co im chodzi -.-. Znacie to? Ja aż za dobrze…

Plotkara i nowe seriale

Mówię oczywiście o serialu Gossip Girl. Obejrzałam… do końca… Wiem kto jest plotkarą i moje życie już nigdy nie będzie takie samo xD. Musiałam więc poszukać nowego serialu w typie telenoweli, jak gossip girl. Trafiłam na Devious Maids i też się można wciągnąć :D. Odmóżdżacz pierwsza klasa ^^. Razem z chłopakiem trafiliśmy też na „Mozart in the jungle” – bardzo fajny, bo inny niż wszystkie :). Mamy zamiar jeszcz obczaić The 100 i Narcos, bo tyle pochlebnych opinii do nas o nich spływa. A jakie seriale Wy oglądacie?

jesień październik

Trening cierpliwości – thanks to Windows 10

To może bardziej „przygody” mojego chłopaka niż moje, ale to ja musiałam znosić te irytacje… :( Cudowny Windows 10 zafundował nam trening cierpliwości aż w końcu został zakupiony nowy komputer – bez windowsa ;) I tak było to w najbliższych planach, ale oczywiście był ogromny problem jakiego laptopa wybrać… Ale Windows tak zdążył nas w ostatnim czasie wkurzyć, że mu na dobre podziękowaliśmy :).

Linki

Seriale od One Little Smile – to ona mnie przekonała do Devious Maids, a komentarz pomogły mi znaleźć inne seriale, które będę w przyszłości sprawdzała :). (Od niej również wiem od UnReal tv, które obejrzałam we wrześniu na jednym tchu!)

VetsAway – blog podróżniczy pary weterynarzy. Jeśli ciekawi Was Australia, Indonezja, surfing i wiele innych to polecam. Wpisów nie ma jeszcze bardzo dużo, to dość nowy blog, ale jest bardzo przyjemnie napisany :).

Secret Bloggers’ Business – jeśli blogujesz to koniecznie tam zajrzyj! Kate McKibbin to moje blogowe guru, jej rady bardzo mi pomogły przy zakładaniu tego bloga :).

Trening kreatywności – 15 ćwiczeń od One Little Smile, świetna zabawa, aby poćwiczyć swoją kreatywność.

A jak Wam minął październik? Dużo pracy, uczelnia czy może wręcz przeciwnie, wypoczywałyście? :)

Share

Trochę awanturna, trochę zbyt szczera i bardzo szczęśliwa :) Z uporem maniaka przekonuje innych, że optymistyczne podejście do życia jest fajne i że czekolada jest ustawową łapówką na świecie.