Muzyka miesiąca

muzyka miesiąca
by

Co to, o co chodzi i dlaczego – krótkie wprowadzenie o co chodzi we wpisach „muzyka miesiąca”.

Bardzo lubię muzykę. Wiem, że wiele osób powie to samo o sobie. Ale mając jako takie małe wykształcenie muzyczne i trochę muzykalną rodzinę muzyki zawsze było u nas pełno. Każdego rodzaju, od klasycznej, przez jazz i rock, po disco i pop. Słucham więc bardzo różnej muzyki, chyba w większości gatunków znajdą się utwory, które lubię.

Co

No i ciągle słucham muzyki. Różnej oczywiście. Dlatego postanowiłam podzielić się tm tutaj na blogu, z Wami. Jeszcze nie jestem pewna jaką muzykę chcę tu wstawiać, podejrzewam, że będzie tu wszystkiego po trochu.

Pierwszy mój zamysł to utwory wesołe, motywujące, dodające energii. Ale jest tyle też spokojnej czy nastrojowej muzyki którą uwielbiam, że nie jestem pewna czy uda mi się nic z tego rodzaju choć od czasu do czasu nie wstawiać. Wyjdzie w praniu ;).

gatunki muzyczne

Gdzie

Będę wstawiała filmiki z youtube na stronę główną oraz będą one w sidebarze przy wpisach. Jeżeli czegoś nie zdążycie posłuchać, a ja już zmienię piosenkę na inną, nie martwcie się. Będę zbierała piosenki z minionego miesiąca i wstawiała je w jeden wpis. Będą one w kategorii lifestyle.

Jak często

Nie chcę narzucać żadnych ram z których mogłabym się nie wywiązać. Dlatego obiecują wstawiać coś nowego każdego miesiąca, a jak często to będzie różnie. Czasem raz na tydzień, czasem częściej, czasem rzadziej. Jak już pisałam wyżej, co miesiąc zobaczycie zbiór z danego miesiąca. Może nawet z krótkim komentarzem…? Zobaczymy :).

Jedno wiem na pewno – będzie to muzyka którą lubię. Żadnej ściemy, nic na siłę. Czasem będą to utwory poważne, czasem rock, innym razem najnowszy hit popowy, a niekiedy może nawet i disco polo :D. Słucham różnych rzeczy i chcę Wam pokazywać wszystko co lubię. Postaram się, aby dominowała wesoła muzyka – co nie bedzie trudne, biorąc pod uwagę, że stanowi ona dużą część tego, czego słucham ;).

Jeśli macie jakieś pytania to dajcie znać w komentarzach :).

Zapisz

Share

Trochę awanturna, trochę zbyt szczera i bardzo szczęśliwa :) Z uporem maniaka przekonuje innych, że optymistyczne podejście do życia jest fajne i że czekolada jest ustawową łapówką na świecie.