Muzyka miesiąca: październik 2016

muzyka miesiąca
by

Październikowa muzyka. Oczywiście słuchałam dużo więcej różnych piosenek, ale właśnie tymi chciałam się z Wami podzielić :).

1. Clean Bandit – Tears ft. Louisa Johnson

Piosenka, którą odkryłam dopiero co. I tak jak nigdy nie zwracałam uwagi na teledyski, bo głównie słuchałam płyt lub radia, tak w ostatnim czasie przerzuciłam się na YT a tam nieodłącznym elementem są filmiki. Ten mi się bardzo spodobał, jest ciekawy i kreatywny – takie lubię. Piosenka też mi się wkręciła, żywa i z cudnymi instrumentami, przede wszystkim :).

2. Gavin DeGraw – Sweeter

Piosenka, która przypomina mi o tym jak często myślimy, że ktoś ma lepiej od nas. Nawet napisałam o tym wpis: U sąsiada trawa jest bardziej zielona. Już nie pamiętam jak dokładnie na nią trafiłam, ale chyba (jak zwykle) poprzez youtubowey sidebar ;).

3. Matt Corby – Brother

Kolejna zdobycz poprzez klikanie w podobne. Klimat, który bardzo lubię. Kiedyś nawet miałam taki moment, że zawędrowałam w taki piękny zakątek youtuba, gdzie były tylko tego typu piosenki. Mam u siebie dwie cudne playlisty z takimi właśnie utworami, więc jeśli lubie te klimaty, to świetnie się składa! Jeszcze nie raz się pojawi na blogu taka klimatyczna muzyka :).

Wyszło na to, że dużo więcej niż we wrześniu to muzyki nie wstawiłam, ale no cóż, muszę się po prostu rozkręcić ;). Co myślicie o tych piosenkach? Słuchacie takiej muzyki czy w ogóle inne klimaty Was interesują?

Share

Trochę awanturna, trochę zbyt szczera i bardzo szczęśliwa :) Z uporem maniaka przekonuje innych, że optymistyczne podejście do życia jest fajne i że czekolada jest ustawową łapówką na świecie.