Iluzja 2 – magiczne sztuczki level: pro

Iluzja 2 - magiczne sztuczki level: pro
by

Zastanawiacie się czy warto obejrzeć film Iluzja 2? Ja Wam mówię, że warto. Dobrych magicznych sztuczek i przekrętów nigdy dość.

Poszłam do kina na ten film trochę przypadkiem. Kiedyś zobaczyłam płytę pierwszej części w sklepie. Opis wydawał się ciekawy, trochę przypominał mi Ocean’s Eleven (jeden z moich ulubionych btw). Ale w końcu go nie kupiliśmy. To było już bardzo dawno, a ostatnio będąc na zwykłych zakupach znowu go zobaczyłam – za 10 zł. No to stwierdziliśmy, że bierzemy, drugi raz takiej okazji nie będzie ;p.

Lepsza Iluzja 1 czy Iluzja 2?

Iluzję 1 obejrzeliśmy, i co? Bardzo nam się spodobała, a niedługo później zobaczyliśmy zwiastun drugiej części. Bez chwili namysłu kupiliśmy bilety i teraz mogę Wam ten film bardzo, bardzo polecić! Mi osobiście druga część podobała się jeszcze bardziej niż pierwsza i jestem pewna, że jak tylko film wyjdzie na DVD to go sobie sprawię :).

Nowi

Zmiana w obsadzie wg mnie na lepsze, nowa członkini grupy ma ciekawszy charakter od poprzedniej i ogólnie niezłe z niej ziółko ;). Pojawia się jeszcze parę innych postaci, które niezmiernie ubarwiają nową przygodę, między innymi „zły bliźniak” ;D.

film iluzja 2

Fabuła

Ponownie zaskakująca, już na początku wszystko się wali i jeźdzcy są w tarapatach, w dodatku mentor nie może im pomóc. Dla mnie super, w pierwszej części Iluzji wiele momentów potrafi widza zaskoczyć, a w tej jeszcze więcej. No i okazuje się, że nawet Pan Dylan Rhodes nie wie wszystkiego o formacji „Oko”… ;)

Piszę tę „recezję” w wielkim skrócie, ponieważ najmniejsze zdradzenie fabuły mogłoby Wam odjąć trochę zabawy podczas oglądania ;). Minusów filmu chyba nie dostrzegam, zakończenie znowu bardzo mnie zaskoczyło. Jedynie co to ewentualnie czuję lekki niedosyt, już niecierpliwie czekam na część numer 3 :D. PS Nadal wierzę, że ojciec Dylana żyje i jednocześnie uważam że to bardzo nieładnie z jego strony ;p.

A Wy oglądaliście Iluzję 2? Co o niej myślicie? :)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share

Trochę awanturna, trochę zbyt szczera i bardzo szczęśliwa :) Z uporem maniaka przekonuje innych, że optymistyczne podejście do życia jest fajne i że czekolada jest ustawową łapówką na świecie.